LV-architecten is een middelgroot architectenkantoor met 2 vestigingen: een kantoor in het centrum van Wuustwezel en een 2de kantoor in hartje Antwerpen. Architect-zaakvoerder Luk Vorsselmans leidt een sterk team van 28 medewerkers. Het bestaat uit 19 architecten, 3 interieurvormgevers, 3 bouwkundig tekenaars en 3 administratieve medewerkers.

LV-architecten is gegroeid vanuit de particuliere woningbouw. Dat aspect blijft sterk aanwezig in de activiteiten van het architectenkantoor. Doorheen de jaren is het portfolio aanzienlijk uitgebreid met een grote diversiteit aan projecten, zoals scholen, openbare gebouwen, kantoren, KMO-eenheden en meergezinswoningen. LV-architecten neemt regelmatig deel aan architectuurwedstrijden en viel zo al enkele malen in de prijzen.

Naast een professionele aanpak kiest LV-architecten resoluut voor een open communicatie met de klanten. Typisch voor het kantoor is ook dat het elk nieuwbouw- of renovatieproject in zijn geheel ter harte neemt en opvolgt, vertrekkend vanuit het specifieke verhaal van iedere opdrachtgever. De opdrachtgever wordt nauwgezet begeleid van bij het ontwerp tot aan de oplevering. Deze globale aanpak moet keer op keer leiden tot kwaliteitsvolle realisaties, die bijdragen tot het geluk van iedere eindgebruiker.

Ons team

Luk Vorsselmans Zaakvoerder - Architect

Diploma Architect ♦ Hogeschool voor W&K / Brussel / 2000 ♦ LV opgestart in oktober 2002
luk@lv-architecten.be

Leen Aerts coördinator - projectarchitect

Diploma Architect ♦ Henry Van de Velde Instituut / Antwerpen / 2002 ♦ LV sinds mei 2006
leen@lv-architecten.be

Sara Van den Bergh Projectarchitect

Diploma Architect ♦ Hogeschool voor W&K / Gent / 2003 ♦ LV sinds september 2005
sara@lv-architecten.be

Karolien Van Hasselt Projectarchitect

Diploma Architect ♦ Henry Van de Velde Instituut / Antwerpen / 2005 ♦ LV sinds november 2007
karolien@lv-architecten.be

Marleen Bogaerts Projectarchitect

Diploma Architect ♦ Henry Van de Velde Instituut / Antwerpen / 2004 ♦ LV sinds januari 2008
marleen@lv-architecten.be

Nick Van Olmen Projectarchitect

Diploma Architect ♦ Henry Van de Velde Instituut / Antwerpen / 2006 ♦ LV sinds februari 2009
nick@lv-architecten.be

Elke Schiepers Architect

Diploma Architect ♦ Provinciale Hogeschool Limburg / 2009 ♦ LV sinds januari 2011
elke@lv-architecten.be

Leen Anthonis Architect

Diploma Architect ♦ Provinciale Hogeschool Limburg / 2008 ♦ LV sinds maart 2011
leen.anthonis@lv-architecten.be

Caroline Fransen Architect

Diploma Architect ♦ Artesis Hogeschool / Antwerpen / 2013 ♦ LV sinds oktober 2013
caroline@lv-architecten.be

Inez Bakx Architect

Diploma Ingenieur Architect ♦ Vrije Universiteit Brussel / 2013 ♦ LV sinds september 2014
inez@lv-architecten.be

Pieter Van Damme Architect

Diploma Architect ♦ Henry Van de Velde Instituut / Antwerpen / 2008 ♦ LV sinds november 2014
pieter@lv-architecten.be

Daniël Vandenbroeck Architect

Diploma Architect ♦ Artesis Hogeschool / Antwerpen / 2011 ♦ LV sinds januari 2015
daniel@lv-architecten.be

Wendy Mathijssen Architect

Diploma Architect ♦ Henry Van de Velde Instituut / Antwerpen / 2008 ♦ LV sinds mei 2017
wendy@lv-architecten.be

Lynn Pieters Architect

Diploma Architect ♦ Universiteit Hasselt / Diepenbeek / 2014 ♦ LV sinds augustus 2017
lynn@lv-architecten.be

Stefanie Mertens Architect

Diploma Architect ♦ Faculteit Architectuur – Campus Sint-Lucas / Gent / 2015 ♦ LV sinds september 2015
stefanie@lv-architecten.be

Jente Jorissen Architect

Diploma Ingenieur Architect ♦ Katholieke Universiteit Leuven / 2017 ♦ LV sinds februari 2017
jente@lv-architecten.be

CATO APERS architect

Diploma Architect ♦ Universiteit Antwerpen / 2014 ♦ LV sinds juni 2018
cato@lv-architecten.be

Cindy Dekkers tekenaar

Agrarische Architectuur ♦ Diploma Bouwkundig Tekenaar / Horito / Turnhout / 2008 ♦ LV sinds december 2008
cindy@lv-architecten.be

Manuel Breugelmans tekenaar

Agrarische architectuur ♦ Diploma Bouwkundig Tekenaar / CVO / Turnhout / 2017 ♦ LV sinds november 2017
manuel@lv-architecten.be

Ellen Vrints Interieur

Diploma Interieur-Vormgever / Katholieke Hogeschool / Mechelen / 2007 ♦ LV sinds juni 2010
ellen@lv-architecten.be

Jolien Renders interieur

Diploma Interieur-Architect ♦ Faculteit ontwerpwetenschappen/ Antwerpen / 2016 ♦ LV sinds januari 2017 ♦ jolien@lv-architecten.be

Els Smessaert Aanbesteding - Tekenaar

Diploma Interieur-Vormgever / Katholieke Hogeschool Mechelen / 1997 ♦ LV sinds augustus 2007
els@lv-architecten.be

Leen Van Den Kieboom calculator

Diploma Industrieel Ingenieur Bouwkunde ♦ KIHO / Gent / 1992 ♦ LV sinds januari 2018
leen.vdk@lv-architecten.be

Marlies Van Weereld tekenaar

Diploma interieur architectuur ♦ Universiteit Antwerpen / 2017 ♦ LV sinds mei 2018
marlies@lv-architecten.be

Eline Dils Presentaties & visualisaties

Diploma interieurvormgeving ♦ Thomas More Interieur & Design / Mechelen / 2018 ♦ LV sinds oktober 2018
eline@lv-architecten.be

Hanne Vriens administratie - boekhouding

Diploma Secretariaat-Talen / Horito / Turnhout / 2010 ♦ LV sinds september 2010
hanne@lv-architecten.be

Silke Bosmans administratie - onthaal

Diploma Algemeen Administratief Bediende / Cevora / Antwerpen / 2012 ♦ LV sinds april 2014
silke@lv-architecten.be

Anita Smeyers Facilitaire diensten

LV sinds maart 2014